Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

Poszerz swoje wiadomości o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Stres, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]