Twój wzrok się pogarsza? Udaj się do kliniki okulistycznej

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Voigt Medica, odnajdziesz na voigtklinikaoka.pl.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga skorygować kłopotliwe i często niebezpieczne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj wykwalifikowanemu optometryście

Jeszcze dekadę temu korekta wzroku sprowadzała się do noszenia okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekcji pozwalające na leczenie jaskry, astygmatyzmu, dalekowzroczności, a także wielu pozostałych chorób. Niezmiernie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która znamionuje się wysoką skutecznością. Laserowa korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko powraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie pracuje biegły zespół, specjalizujący się w nowoczesnych technikach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować właściwą metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Lekarze działający w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesny ekwipunek diagnostyczny, dzięki czemu mogą wykryć nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się także leczeniem innych schorzeń, np. stożka rogówki. Nowoczesne techniki jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy formowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided. Ponadto specjaliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący procedurą przydatną w diagnozowaniu glaukomy, zapalenia gałki ocznej, a także innych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed operacją katarakty i innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się także innymi dolegliwościami, jak np. usuwaniem kaszaków lub ciała obcego z oka.

Dane firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]