Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Potrzebujesz profesjonalnej porady polskiego psychologa w UK? Zajrzyj tutaj

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie zjawisko emigracyjne jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brak osób skorych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom kłopotów, z którymi bez pomocy uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą mnóstwo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą również kłopoty z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem przyjaźni z. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas rozmowy będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339