Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Vitberg. Zdobądź więcej wiadomości o tej marce

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm człowieka mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]