Portal „Kto Cię wyleczy” recenzuje urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tutaj

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle kręgosłupa, odrętwienie szyi i ramion czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, szyję, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]