Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Solidna porcja wiedzy o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Kolana lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]