Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

Wszystko o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie ulepsza swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]