Działanie wibroterapii. Recenzja produktów Vitberg

Vitberg opinie. Więcej na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają cierpieć na bóle kręgosłupa, bóle kończyn oraz otyłość. Jedną z metod radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Badania nad tym sposobem terapii przeprowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspierać również proces odchudzania. Z terapii wibracjami chętnie korzystają też sportsmeni do regeneracji mięśni po intensywnych treningach.

Wibroterapia w domu z urządzeniem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami nie jest jednak nieosiągalna dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym domu, bez konieczności zapisywania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży można znaleźć aparaty do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 głównych programów: Relaks, Kręgosłup oraz Nogi, w których można ustawić 4 poziomy intensywności drgań. Część podstawową można rozbudować o kolejne moduły: Szyja, Biodra, Nogi, Metabolizm i Kolana.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]