Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na określonym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie Polski.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]