Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj w to miejsce

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]