Blog „Polaku lecz się sam” recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]