Zalety kolczyków na sztyftach

Chcesz nabyć kolczyki ze sztyftami? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt i ozdobne kamienie, ale również rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy rozmaite typy mocowań – między innymi wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe okazje oraz te, które bez problemów można zakładać na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych kreacji. Do pracy dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie dobrze, jak naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]