Wisiorki ze srebra

Jeśli poszukujesz wisiorków ze srebra, skieruj się tutaj

Moc wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety luksus kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, rąbu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]