Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór właściwego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Nieskomplikowane w montażu oraz wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.