Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Jeśli potrzebujesz srebrnej biżuterii, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2evnDfV

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą panie oraz mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro posłuży wiele lat, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować albo zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]