Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Chcesz zamówić słoik z kranikiem? Powinieneś odwiedzić ten adres

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]