Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Jeśli chcesz kupić mydło antybakteryjne, kliknij tutaj

Mydło antybakteryjne usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez przemysł gastronomiczny, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówgwarantujących wysoki poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt wyjątkowo ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka świetnie rozprowadza się na skórze, bez trudu spłukuje, a zarazem efektywnie myje.

Mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest nadawany środkom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]