Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Jeśli potrzebujesz butelek w hurcie, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, unikalnego lub ekologicznego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w szklane słoiczki i butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie to sposób na redukcję kosztów

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak np. pasty warzywne, ocet bądź konfitury, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety z reguły można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu również dostanie towar szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego ofercie?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane świetne do przechowywania wina, piwa czy soków. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek i słoików hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]