Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Producent drzwi drewnianych - poznaj bezkonkurencyjną ofertę.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na rynku spowodował, iż jego specjaliści zapewniają odbiorcom najlepszą jakość usług i wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale także wysoka ergonomia, uzyskane za sprawą użycia w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: całkowitej wygody użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość własnych produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla konsumentówposzukujących niecodziennych, ale całkowicie funkcjonalnych oraz solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz są doskonałą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej klasy.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w sferze obsługi klientów. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że montaż drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego szkicu, doskonale dostosowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko wielkości drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]