etykiety na bimber, etykiety weselne

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na wesele, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy podarunek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dniu wesela czy imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych wzorach i odcieniach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Etykiety na butelki – ozdób swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz wina, nalewki bądź soki, a następnie dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać używając kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]