Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Tutaj znajdziesz maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, a więc wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]