Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Zobacz, gdzie nabyć maseczki wielokrotnego użytku, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, kompletnie przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki czy kina, gdzie zazwyczaj przebywamy w większej gromadzie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Trwała ochronna przyłbica ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z wirusem identycznie jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi atutami są trwałość, komfort i niewielka waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby starsze, mające kłopoty z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać ochronne maski w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za plus również to, iż nie blokuje ona FaceID.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]