Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Dowiedz się więcej o kontenerach otwartych na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]