Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie wejdź na www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Stylowym dodatkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne wyroby świetnie komponują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające znakomite cechy optyczne. Połyskują pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować szlachetne brylanty, używane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można otrzymać poniższe kolory: niebieski, czerwony, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii oraz łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wariantach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i piękną biżuterię. Polki często zamawiają proste kolczyki, chociaż popularne są także te bogato zdobione.