Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio? Sprawdź cafessima.pl.

Marek produkujących kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów nabył nieduży obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawowca oraz sporządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca obywateli miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż oczarowuje smakiem swoich kaw, ustanawiając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje jedynie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak używać tylko z kompozycji smaków sprzedawanych przez tego producenta. Obecnie na rynku spotkać można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale wciąż cechują się intensywnym aromatem.

Kto wytwarza zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do wielu popularnych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Padova Cremoso lub Cremoso Invidia), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]