Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Jeśli szukasz taniej drukarki 3D, koniecznie odwiedź tę stronę.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że stosując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nieomalże o 90%. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można błyskawicznie otrzymać jednakowe prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w różnorodnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie występują odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]