Gdzie stosuje się czyściwa przemysłowe?

Zobacz, gdzie kupić czyściwo włókninowe, wejdź na http://tinyurl.com/yyn8paac

Profesjonalne czyściwa techniczne umożliwiają zachowanie najwyższych standardów higieny w wielu firmach. Jakie produkty znajdują się aktualnie w sprzedaży? Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W warsztatach i w branży spożywczej – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są na co dzień wykorzystywane w przeróżnych gałęziach gospodarki, przykładowo w branży chemicznej, na myjniach, w zakładach przemysłowych, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są absorpcyjne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z pyłem, tłuszczem, kałużami z oleju, zaschniętym brudem czy pozostałymi ubrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może też być używane do pucowania szyb czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym bardzo wytrzymałe, chłonne i elastyczne

Nasączane i niepylące się – warianty czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa z włókien i z papieru. Dla potrzeb sektora gastronomicznego produkuje się czyściwa przeznaczone do kontaktu z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz artykuły uniwersalne, włókninowe do wrażliwych powierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być zastosowane do sprzątania różnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]