Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Potrzebujesz kapsułek do Dolce Gusto? Koniecznie odwiedź ten adres.

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest na ogół o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]