Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Uzyskaj więcej informacji o Renault części

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]