Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Na https://verdeavis.pl uzyskasz więcej informacji o środki czystości chemia

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, m.in. tłustych osadów, graffiti, kamienia kotłowego czy też ognisk pleśni.

Pielęgnacja powłok za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu wystawionych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]