Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Jeśli chcesz kupić spodnie bryczesy, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2ElnhrZ.

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców zapewniających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też łydki i uda, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]