Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Więcej o blachach trapezowych.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe na dach – ekonomiczne a jednocześnie wytrzymałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być położona blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08