Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Jeśli szukasz balonu na wino, koniecznie odwiedź tę stronę

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]