Nowoczesne meble biurowe – funkcjonalność i ergonomia

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych mebli biurowych, koniecznie wejdź na www.balma.pl.

Wiele lat temu odrzucono już przekonanie, że wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach planując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, aby meble jakie w nim ustawimy odznaczały się również przyjemnym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszelkie powyższe warunki znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. produkuje najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych klientów.

Charakterystyka nowoczesnych mebli biurowych

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pozwalają one na znakomitą organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Jednocześnie cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat nawet przy ich bardzo intensywnym użytkowaniu. Ten poziom trwałości mebli możliwy jest jedynie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w użyciu najlepszych materiałów, chociaż nie mniejszą rolę ma tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż estetyki z ergonomią. Wszak mebel będący najważniejszą częścią wygodnej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien przy tym zaburzać estetyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest generalnie wizytówką firmy, która wiele może o niej powiedzieć potencjalnemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Producent mebli biurowych – nie tylko stoły, biurka i regały

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma praktycznie rzecz biorąc wszystko co nieodzowne do wyposażenia biura. Oprócz tradycyjnego wyposażenia jak stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, szafy i biurka, u tego producenta mebli biurowych kupić można również lady recepcyjne, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne obszary, jak również kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Istotną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik błyskawicznie może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w efekcie redukuje ryzyko przewlekłego ból pleców.

Dane firmy:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]