Designerskie meble marki Noti – czym się wyróżniają?

Więcej o wyjątkowych meblach Poznań.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie pragniemy, by pomieszczenia manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy nie jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane na masową skalę przez znanych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polska też może się pochwalić stylowymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i mieszkalnych

Noti to wytwórca mebli, działający na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku koncentruje się na tym, by opracowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a przy tym szykowne i, co istotne, aby cechowały się trwałością. Marka współpracuje z poważanymi polskimi designerami, którzy tworzą swoje projekty z pasją, starając się, aby w pełni spełniały one pragnienia użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli Noti jest to, że doskonale sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są ręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o środowisko naturalne, między innymi poprzez stosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące nowatorską interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, jak przykładowo sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z kolekcji Stone czy Comfee. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Bydgoszczy czy w Łodzi.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Dane firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]