Wybierasz się w Tatry? Sprawdź jak szukać apartamentu na wynajem w Kościelisku

Apartamenty Kościelisko wynajem. Uzyskaj więcej wiadomości

Kościelisko to piękna miejscowość w Tatrach, do której każdego roku przybywają tysiące wczasowiczów zainteresowanych uprawianiem sportu oraz innymi formami aktywności. Na jakie detale warto zwrócić uwagę zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Szlaki turystyczne, kolejki widokowe oraz apartamenty w Kościelisku

Umiejscowione w województwie małopolskim Kościelisko to punkt startowy na wyprawy w Tatry – leży w pobliżu pieszych tras oraz ośrodków narciarskich. Wczasowicze nastawieni na białe szaleństwo mogą wyruszyć m.in. na Polanę Szymoszkową, która zapewnia multum atrakcji zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Można tam skorzystać z wyciągów narciarskich oraz kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko łatwo dojedziemy także na Gubałówkę, gdzie położony jest kolejny ośrodek narciarski. W pobliżu dostępna jest szeroka baza noclegowa, a wygodnie wyposażone pokoje, domy, apartamenty czy studia umożliwią przyzwoity wypoczynek po dniu pełnym emocji. Interesuje Cię wynajem apartamentu w Kościelisku? Miej na uwadze, żeby zamówić miejsce noclegowe parę miesięcy naprzód – w okresie turystycznym dobre pokoje znikają niezwykle szybko. W okolicy Kościeliska dostępne są apartamenty oraz domki dopasowane do wymogów różnorodnych grup odbiorców – zarówno bogato umeblowane studia z dostępem do basenu lub sauny, jak i pokoje w przystępnej cenie.

Apartamenty na wynajem w Kościelisku – na co warto zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentu należy zacząć od określenia terminu pobytu. Portale internetowe gromadzące ogłoszenia o dostępnych apartamentach, pokojach czy domach umożliwiają sortowanie ich m.in. po terminie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chcesz wynająć komfortowo wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, sprawdź jakie oferuje udogodnienia. W sąsiedztwie tej miejscowości znajdziesz noclegi z leżakami, parkingiem, jacuzzi czy tarasem lub balkonem. Dla większości wczasowiczów istotny jest również widok na Tatry czy dostęp do szerokopasmowego WiFi w pokoju. Chcesz zabrać w góry psa? Sprawdź, czy właściciele pokoju pozwalają na przyjazd ze zwierzęciem. Możesz to wykonać w katalogu internetowym w prosty sposób – wystarczy, że zaznaczysz stosowne okienko. Serwisy z ogłoszeniami pozwalają szybko i sprawnie odnaleźć apartament odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Dane firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]