Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z małej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku szybko przeobraziło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chcesz przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Zobacz, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W trakcie wakacji w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają turystom maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, telewizorem, osobną łazienką z kabiną prysznicową, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i smakowite posiłki w atrakcyjnej cenie.