usługi cateringowe kraków

Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Kiedy planujesz wystawne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które spraszasz dużą ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz soki w supermarkecie – duże eventy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy także w sferze poczęstunku. Wszak nie powinno się położyć na stołach uczestników po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu zwykle oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji ślubów, urodzin lub chrzcin, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego znacząco różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz spektrum posiłków sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać własne oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego rady. Wszak dla caterera organizacja wydarzeń różnego rodzaju to codzienność, a długoletnia praktyka w tej branży sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – fenomenalne potrawy i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przyrządzanie potraw już dla małej ilości gości bywa znacznym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy wykonać to na własną rękę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na zaplanowanie pozostałych istotnych elementów imprezy. Jest to też sposobność uraczenia zaproszonych rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Trzeba przy tym zaakcentować, iż ważną cechą potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na talerzu. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają również własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]