Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie projekty wnętrz mieszkań Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]