Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Jeśli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących sporządzania projektów budowlanych Kraków, zajrzyj na http://tinyurl.com/y5c2pvs2

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a następnie czynnie kontroluje rozwój prac, planuje renowację domu bądź proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się od wielu domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne, kawiarnie i apartamenty na wynajem. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektów może także opracować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]