Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Dowiedz się, jak zamówić catering świąteczny Katowice.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędza się głównie z najbliższymi, lecz imprezy świąteczne urządzane są również w firmach. Nierzadko kadra firmy organizuje je swoimi siłami, samodzielnie przyrządzając bożonarodzeniowe dania, lecz w ogromnych zakładach pracy ten sposób działania często nie jest skuteczny. Aby zatem pomóc sobie podczas organizacji firmowych śniadań bożonarodzeniowych, zarówno tych mniejszych, jak i tych dużych, zalecamy skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Które typowe smakołyki znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Naturalnie na wigilijnym stole muszą zająć swoje miejsce tradycyjne świąteczne dania. To zwłaszcza dania rybne, jak chrupiący filet z karpia bądź łososia, jak również staropolskie zupy – koniecznie barszcz czerwony i żurek, a w niektórych regionach także zupa grzybowa. Nie może zabraknąć też pierogów z kapustą i grzybami, które przeważnie serwowane są wespół z wymienionym wyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez zakąsek na chłodno, np. bez sałatki jarzynowej albo ryby po grecku. Powinno się też zatroszczyć się o słodki akcent na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy puszysty sernik, makowiec albo kutię z rodzynkami.

Catering świąteczny w firmie – omów menu z pracownikami

Planowanie Wigilii w firmie trzeba zacząć z pewnym wyprzedzeniem. Trzeba określić termin spotkania oraz zestawić go z planem urlopów pracowników. Umożliwia to ścisłe oszacowanie prognozowanej liczby gości imprezy, a ostatecznie ułatwi zamówienie właściwą liczbę porcji. Rekomendujemy omówić z załogą menu i wespół złożyć zamówienie na te dania z oferty firmy cateringowej, które wszystkim zasmakują. Ważne jest też to, by dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, np. na orzechy, które mogą znajdować się w w cieście, czy też są w załodze firmy osoby, które nie jadają mięsa oraz ryb. Dla takich osób trzeba zamówić dania odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne zbierają zlecenia przez większą cześć grudnia, jednakże nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]