Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezy w Krakowie? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres letni obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w przeróżnych punktach kraju organizowane są konferencje, benefisy bądź gale. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik albo masz zamówioną salę na event? Wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków oraz gorących potraw. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych wydarzeń nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – właściwe rozstawienie stolików, dopasowane ozdoby, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu z pewnością docenią też, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Zaletą skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest bezspornie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje smaczne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie napoje, zakąski i potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]