Opieka nad grobami

Chcesz sprawdzić, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli montaż siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około 400 zł co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że stawki zależne są także od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]