Odkryj swój potencjał zawodowy dzięki coachingowi kariery

Kliknij tutaj, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta coachingu kariery

Doradztwo zawodowe pomoże ujawnić swoje silne strony oraz wykorzystać ukryty potencjał. Na czym obecnie polega coaching kariery? Dlaczego warto rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Coaching kariery – ćwiczenia z umiejętności miękkich oraz odpowiednie opracowanie dokumentów i ćwiczenia z autoprezentacji

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które ledwo co weszły na rynek pracy, ale również wieloletnim pracownikom, którzy obawiają się przemian w sektorze zatrudnienia, szykują się do zmiany pracy bądź chcą przetrwać restrukturyzację w korporacji. Profesjonalny coach kariery wspiera na licznych płaszczyznach – pokazuje jak przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przebrnąć proces rekrutacji oraz jak rozwijać tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, które przydają się w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się także pomocą w prawidłowym opracowaniu dokumentów, na przykład portfolio osiągnięć, CV bądź listu motywacyjnego, tak, aby przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a tym samym zwiększyły prawdopodobieństwo, że kandydat będzie zaproszony na na następne etapy rekrutacji. Nie bez wpływu jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z głównych aspektów, który wysoko oceniają specjaliści od rekrutacji.

Coaching kariery – komu zalecamy z niego skorzystać?

Planujesz zmienić branżę, ale nie wiesz, jaka praca da Ci radość i równolegle dobre zarobki? A może chcesz poprowadzić swoją karierę zawodową tak, by wreszcie osiągnąć uznanie na rynku pracy? Coaching kariery sprawi, iż ujawnisz swoje silne i słabe strony, zaczniesz używać drzemiące w Tobie możliwości i osiągać sukcesy zawodowe. Biegły coach kariery wspomoże również managerów wyższego stopnia oraz innych doświadczonych specjalistów, którzy szukają rzetelnego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do zdefiniowania potrzeb doradczych – to wtedy ustala się cele uczestnika sesji, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba spotkań z doradcą zawodowym pozwoli dojść do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]