Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania opieki nad małoletnim, wierności partnera czy ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze zdobycie cennych danych.

Kto najczęściej korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich personel ma także praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.