Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz korzystnej oferty sali na przyjęcie? Nie zwlekaj! Zajrzyj tutaj.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzciny, komunie święte czy zabawy z okazji ukończenia pełnoletności. Gdy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniej sali.

Jak dobrać salę na imprezę okolicznościowej?

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei imprezy, w których znaczną część gości będą kilkulatki, między innymi komunie lub ceremonie chrztu, warto urządzać w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane zaproszonym również muszą być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w królewskim stylu

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskim duchu odbywają się tu chrzty, komunie i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozstawienie oraz ozdobienie stołów, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]