Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Korzystna oferta lokalu na imprezę w Krakowie znajduje się tutaj.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne lub plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których zadaniem uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić osiągnięte sukcesy, a także różnorodne gale dla klientów biznesowych, kursy oraz sympozja. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, trzeba szukać propozycji najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Ważne gale dla wspólników marki, w trakcie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w byle jakiej sali. Wskazane jest w takich przypadkach zorganizować event w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo uwydatni rangę wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom najlepszą obsługę

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie można przegapić tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce wybornych potraw dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Wypada więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]