Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Lokal na 18 urodziny Kraków - na tej stronie sprawdzisz aktualną ofertę.

Nierzadko z okazji imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie organizujemy zabaw z krewnymi i przyjaciółmi, nie uważając, że jest to potrzebne. Jednak są takie ważne życiowe chwile, których należyte celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w domu?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość urządzenia ogromnej imprezy z kolegami. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Na ogół kilku znajomych postanawia zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy smaczne dania imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, że osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Powinno się z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali też jest nadzwyczaj ważna, aby goście do głębi wczuli się w klimat zabawy. Wypada zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni według podanych sugestii, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej idealnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale też do preferencji oraz zasobności portfela klienta.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]