Czym jest księgowość

Niezwykła oferta księgowości Katowice

Księgowość to bardzo istotny dział każdego przedsiębiorstwa. Dba on o właściwe wystawianie dokumentów, opłacanie danin publicznych, finanse całego przedsiębiorstwa. Co wybrać: zatrudnić pracownika na samodzielną posadę, czy może posiłkować się pomocą zewnętrznego biura księgowego?

Na czym polega pełna księgowość

Kiedy dopiero zaczynamy prowadzenie działalności gospodarczej, warto zdecydować się na ofertę firmy księgowej. Takie instytucje podpowiedzą jak zarejestrować firmę, czy pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej i urzędów. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, wykazy VAT, wykonują sprawozdania finansowe oraz dbają o zagadnienia rozliczania należności. Powierzenie finansów naszej działalności firmom rachunkowym jest lepsze cenowo niż zatrudnienie oddzielnego pracownika, więc jest korzystne również pod kątem finansowym.

Jakimi kryteriami sugerować się wybierając ofertę księgowości?

Kiedy takie podmioty zapewniają reprezentację przed US, właściciele firmy mogą skupić się na prowadzeniu działalności. Na rynku funkcjonują rodzinne podmioty rachunkowe oraz wielkie spółki, funkcjonujące w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Krakowie, Białymstoku oraz w małych miejscowościach. Warto zaufać wypróbowanej firmie, polecanej przez zaufanych znajomych. To będzie gwarancja, że nasze finanse są zarządzane prawidłowo i zgodne z wiążącymi przepisami.

Dane firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]