wedding planner Kraków, konsultant ślubny Rzeszów

Co może zorganizować konsultant ślubny?

Dzień ślubu to najistotniejszy dzień w życiu kochającej się pary. Decyzja o tym, aby iść przez życie we dwójkę związana jest najczęściej z koniecznością organizacji przyjęcia weselnego. Przyszli małżonkowie pragną, by w kluczowym dniu wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. By tak jednak było, warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

Konsultanci ślubni – jakie powierzyć im obowiązki?

Rolą konsultanta ślubnego jest dopilnowanie szczegółów związanych tak z samą ceremonią ślubną, jak i weselem. Konsultant ślubny zadba o znalezienie dobrego fotografa oraz ekipy, która w czasie uroczystości zaślubin i wesela nagra z niego film. To jemu zleca się również wskazanie kwiaciarni, która przygotuje bukiety na ślub, a także przystroi wnętrze kościoła czy salę weselną. Często pomoże on również znaleźć didżeja lub zespół, który zatroszczy się o oprawę muzyczną wesela. Bardzo dużym plusem skorzystania z doradztwa świadczonego przez konsultanta ślubnego jest pozbycie się mnóstwa zobowiązań. Narzeczeni mogą wówczas całkowicie skupić się na przygotowaniu do uroczystości. Nie muszą oni rozpraszać swojej uwagi poszukiwaniem sali, zespołu i kwiaciarni. Ze wsparciem konsultanta ślubnego dzień ślubu i wesela może być wydarzeniem niezapomnianym, a jednocześnie całkowicie pozbawionym niepotrzebnego stresu. Nie należy martwić się czy wszystko odbędzie się tak, jak powinno, ponieważ piecze trzyma nad tym profesjonalista.

Konsultant ślubny – jak go wyszukać?

Obecnie bardzo dużo osób decyduje się na świadczenie pomocy z obszaru organizacji przyjęć weselnych, więc znaleźć konsultanta ślubnego można bez trudu – trzeba tylko skorzystać z Internetu. Duża część osób, które zajmują się organizacją przyjęć weselnych posiada swoje strony www, na których można się zapoznać z zakresem świadczonych usług oraz wybranymi ich realizacjami. Tym samym można się zorientować, czego oczekiwać i jaki styl ma konsultant. Solidny konsultant ślubny zawsze bierze pod uwagę preferencje i oczekiwania swoich klientów, a równocześnie nie obawia się udzielania rekomendacji. Tylko w takim wypadku wesele będzie przygotowane po mistrzowsku.

Dane firmy:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]